Ana Sayfa E-mail
Kurumsal Ürün Grupları Bayilikler Kalite Satış Noktaları İletişim
Hoş geldiniz, bugün
Ahşap Ürünleri
Üretimini Hasan Kulu’nun yaptığı onlarca alternatif ahşap ürünü »
Plywood
Plywood inşaat ve kalıp sektörüne kolaylık ve tasarruf getiriyor! »
Laminat Parke
Mekanlarınıza estetik ve zerafet katan 6 farklı marka, yüzlerce alternatif »
OSB
OSB mekanlarınızı estetik ve ekomik olarak güzelleştirmenizi sağlar »
LAMİNAT PARKE
Moonloc Laminant parke Türkiye’de üretilen ilk kilitli laminant parke markasıdır. Yıldız sunta MDF firmasının uzun çalışmalar sonucu, Dünyanın en iyi tutkalsız geçme (clic) sisteminin patent hakkına sahip Unilin N.V. yaptığı lisans anlaşması ile Türkiye’ de orijinal Uniclic profilin tek yetkili üreticisidir. Moonloc her gün yeni araştırmalar ve yeni çalışmalarla kendini yenileyerek ülke ve dünya pazarındaki yerini sürekli güçlendirerek pazardaki güvenilir üretici olma olgusunu korumaktadır. Moonloc her zaman kalite çıtasını en üstte tutarak kendisiyle bir yarış içindedir. Laminant parke üretimindeki tüm yarı mamulünü kendi tesislerinde üreterek kalitesini her gün adım adım ileriye taşımanın hedefi içerisindedir. Üretim ve kalite kontrol de her zaman en son teknolojiyi uygulamakta olan Moonloc Avrupa’nın önde gelen kalite tescil enstitüsü LGA kriterlerine uygun ve ülkemizde de geçerli olan EN13329 standardı ile beraber TSE belgesine de sahip olmuştur.
     Moon Universal
Moonloc ailesinin ilk ve en çok ilgi gören üyesidir. 31. sınıf AC-3 sınıfından olup orijinal Unicilic kilit sistemine sahiptir. 7-8 mm seçenekleriyle beraber E1 güvencesiyle evinizin ve ofisinizin havasını nasıl değiştiğini hissedeceksiniz. Ayrıca 28 renk seçeneğiyle da da cazip olup vazgeçemeyeceğiniz bir üründür.
     Moon Wood
Moonloc ailesinin en yeni üyelerinden olan MoonWood’a dokunduğunuz anda ulaşılmış teknolojik seviyenin farkını parmaklarınızın ucundan itibaren hissederek doğal ahşap dokusunun verdiği sıcaklığın vücuduzu nasıl etkisi altına aldığına şahit olacaksınız. Doğallığı ve sıcaklığıyla verdiği hisle evinizden ve ofisinizden ayrılmak istemeyeceksiniz. 31. Sınıf AC-3 kalitesiyle E1‘in verdiği huzurla 8 mm‘nin sağlamlığı ve uygulamada orijinal Uniclic rahatlığı ile 10 ayrı MoonWood renk seçeneklerinden birinin mutlaka sizin zevkinize uygun olacağına eminiz.
     Moon Stone
Moonloc ailesinin en aykırı görünümüne olan MoonStone’ doğal taşın verdiği serinlik ve ferahlık hissi ile beraber ahşabın sıcaklığı ile birleştiği andaki çarpıcı estetiği MoonStone ‘da bulacaksınız. İç mekanlarda kullanılacak şekilde doğal malzemenin çok daha ekonomik ve pratik alternatifi olarak kullanılabilir veya sizin belirleyeceğiniz özel alanlarda hem taşın hem de ahşabın lezzetini bir arada yaşayacağınız bir zemine sahip olabilirsiniz. MoonStone 8 ayrı renk seçeneğiyle beğeninize sunulup 8 mm 31. Sınıf AC-3 kalitesiyle ve tüm Moonloc ürünlerinde geçerli olan E1’in rahatlığıyla beğeninize sunulmuştur.
 
Plywood.
Plywood.
 
Daha fazla fotoğraf için tıklayınız! 
MARKALAR
 
 
 

Copyright © 2009 HASAN KULU
ORMAN ÜRÜNLERİ A.Ş.
Destek Hattı: 0332 2489184

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin
her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
info@hasankulu.com
Yapım: INVIVA