Ana Sayfa E-mail
Kurumsal Ürün Grupları Bayilikler Kalite Satış Noktaları İletişim
Hoş geldiniz, bugün
Ahşap Ürünleri
Üretimini Hasan Kulu’nun yaptığı onlarca alternatif ahşap ürünü »
Plywood
Plywood inşaat ve kalıp sektörüne kolaylık ve tasarruf getiriyor! »
Laminat Parke
Mekanlarınıza estetik ve zerafet katan 6 farklı marka, yüzlerce alternatif »
OSB
OSB mekanlarınızı estetik ve ekomik olarak güzelleştirmenizi sağlar »
KURUMSAL
60 yıldan beri sektörde hizmet veren firmamız üstün üretim kalitesini ve müşteri memnuniyetini hedef alarak profesyonel bir yönetim kadrosu ve kurumsal yapısı ile ticaretteki dürüstlük kuralını uygulayarak bugün orman ürünleri sektöründe Türkiye'nin en önde gelen kuruluşlarından biri durumundadır.

Hizmette sağladığı kalite, kullandığı çağdaş üretim teknikleri ve ticari itibarı ile sektöründeki fiyat-kalite yönünden liderlik konumu ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

1945’li yıllardan beri sektörde... Yıllık 50 bin m³lere varan üretim hacmiyle.. 100’ü aşkın deneyimli personeli ile... Üretim de en son teknolojiyi kullanmasıyla... Her geçen yıl ürün yelpazesiniz artırması ile... İthalatı ve ihracaat faaliyetleriyle.. Sektöründe örnek kuruluş...Tomruk İnşaatlık Kereste Döşeme Tahtası Lambiri Doğramalık Kereste Masif Lata Parke Kameriye ve Pergole Alın Tahtası ve Saçak Sarkıtması Ahşap Dekorasyon Ahşap Sandık ve Palet Plywood OSB Masif Panel Levha Kapı Serenleri AhşapPencere Profilleri Laminant Parke Shingle -Membran


İnsan Kaynakları Formu İçin Tıklayınız.

Copyright © 2009 HASAN KULU
ORMAN ÜRÜNLERİ A.Ş.
Destek Hattı: 0332 2489184

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin
her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
info@hasankulu.com
Yapım: INVIVA