HASAN KULU HAKKINDA

1933 yılından itibaren iş hayatına yeni tecrübeler ekleyerek günümüze kadar, gelişerek ve büyüyerek gelen Hasan Kulu Orman Ürünleri A.Ş., “Kaliteli ürün, Memnun müşteri” anlayışı ile her geçen gün lider konumunu sağlamlaştıran öncü bir firmadır.

2017 yılında 20.000 m2’ si kapalı olmak üzere toplamda 70.000 m2'lik yeni üretim alanına yatırım yapan Hasan Kulu Orman Ürünleri A.Ş., üretim kapasitesini yıllık 70.000 m3’lere ulaştırmıştır. Bu büyük yatırımla birlikte profesyonel, idari ve üretim kadrosunu da genişleten Hasan Kulu Orman Ürünleri A.Ş., toplamda 250 çalışanı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına kaliteli ürünlerle cevap verebilmek adına sürekli gelişim düsturunu ilke edinen firmamız, makine parkuruna da sürekli yatırım yapmaktadır.

Yapı sektörünün olmazsa olmazı olan orman ürünlerini, son teknoloji makinalar ve profesyonel ekibi ile ince ince işleyip, kullanım alanına uygun hale getiren Hasan Kulu Orman Ürünleri A.Ş., Türkiye’deki üstün başarısını, dünyaya da taşıyarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etme misyonunu yüklenmiş konumdadır.

ormanürünleri

Sertifikalar